O nas

Pracownia naBóstwo

to miejsce, w którym poczujesz się jak w domu.

Do każdej klientki podchodzimy indywidualnie, starając się poznać jej włosowe nawyki i marzenia. Dokładna analiza zebranych informacji pozwala nam dobrać odpowiedni kolor, fryzurę i kosmetyki do pielęgnacji włosów w domu. Chcemy, byś pokochała swoje włosy i czuła się w nich wyjątkowo!

Zaczęło się od warkoczy…

…a dokładniej, od „Zaczarowanych Warkoczy”, czyli małego hobby, które miało być odskocznią od codziennej pracy przy projektach IT. Jedną z pierwszych modelek, na której Kasia trenowała czesanie warkoczy była właśnie Delfina (w brew pozorom, nie są siostrami!). Kto by pomyślał, że to jedno spotkanie zaowocuje wieloletnią współpracą i przyjaźnią? Na pewno nie my, ale dobrze, że tak wyszło!

Szybko okazało się, że nazwa „Zaczarowane Warkocze” jest już trochę przyciasna. Chciałyśmy zapewnić kompleksową obsługę w zakresie przygotowywania włosów Panien Młodych do ślubu – od strzyżeń, przez koloryzacje po upięcia. Gdy do zespołu dołączyła kolejna fryzjerka a w lokalu pojawiło się miejsce dla makijażystek stało się jasne, że czas na nową markę. Tak powstała pracownia „naBóstwo”.

Dziś jest nas jeszcze więcej, a każda osoba, która się tu dla Was pojawia niesie ze sobą pasję i ciekawą historię, którą chętnie opowie podczas naszego spotkania!

STYLIZACJA FRYZUR

Boho, romantycznie czy glamour? Loki, fale, niskie koki, kucyki, irokezy i warkocze. Stworzymy fryzurę dopasowaną do Ciebie, uwzględniając nie tylko rodzaj i długość włosów, ale także to gdzie idziesz i w co będziesz ubrana. Fryzura ma być dopełnieniem stylizacji.

MAKIJAŻE I KURSY

Makijaż nie musi rzucać się w oczy – to Ty decydujesz, jak bardzo chcesz dziś zaszaleć. Wiemy jak sprawić, byś w makijażu czuła się sobą, nawet jeśli na codzień nie masz na niego czasu. A jeśli spodoba Ci się efekt, możesz skorzystać z lekcji, na których sama nauczysz się malować.

KOLORYZACJE I STRZYŻENIA

Zadbane włosy są wizytówką każdej kobiety. Pomożemy Ci dobrać ich odpowiedni kształt i kolor. Poradzimy jak pielęgnować włosy w domu, dobierzemy odpowiednie kosmetyki. Udowodnimy, że wizyty u fryzjera nie trzeba się bać 🙂

Kasia

Fryzjerka (upięcia, koloryzacje) Szefowa zamieszania

Valentina

Fryzjerka (koloryzacje, strzyżenia, pielęgnacja)

Marta

Stylistka fryzur (upięcia)

SERVICES

Drinking vinegar freegan flexitarian, meggings cornhole gentrify helvetica plaid jianbing cronut blog distillery disrupt.
Swag schlitz umami pabst, thundercats pug skateboard yuccie bicycle rights readymade unicorn pok pok flannel.
Hell of single-origin coffee cold-pressed snackwave raclette. Heirloom intelligentsia meh pop-up try-hard pok pok ramps.

SERVICE ONE

Wag schlitz umami pabst, thundercats pug yuccie
bicycle rights readymade unicorn pok pok flannel.

SERVICE TWO

Wag schlitz umami pabst, thundercats pug yuccie
bicycle rights readymade unicorn pok pok flannel.

SERVICE ONE

Wag schlitz umami pabst, thundercats pug yuccie
bicycle rights readymade unicorn pok pok flannel.

SERVICE TWO

Wag schlitz umami pabst, thundercats pug yuccie
bicycle rights readymade unicorn pok pok flannel.

The quick brown fox jumps over the lazy dog

Lorem ipsum, or lipsum as it is sometimes known, is dummy text used in laying out print, graphic or web designs. The passage is attributed to an unknown typesetter in the 15th century who is thought to have scrled parts of Cicero’s De Finibus Bonorum et Malorum for use in a type spec.