Oferta ślubna

Specjalizujemy się w pracy z Pannami Młodymi i ich Gośćmi. Chcemy byście w tym wielkim dniu czuły się komfortowo, więc jeśli nie macie miejsca na przygotowania w domu, zachęcamy do rezerwacji BEUTY ROOM w naszej pracowni. 

Część naszych stylistek dojeżdża na miejsce przygotowań – kliknij jej zdjęcie i poznaj szczegóły oferty.

[fot. Agata Grządzielska]

bajkowe śluby Kaś i del dominika bagatelka
fot. Bajkowe Śluby

Fryzury indywidualne w pracowni

Fryzury ślubne i okolicznościowe są wykonywane stacjonarnie w pracowni naBóstwo w Poznaniu (dokładny adres znajdziesz w zakładce kontakt). Fryzury próbne są wykonywane w wybrane godziny i dni tygodnia – szczegóły znajdziesz w ofercie wybranej stylistki. Najlepiej wziąć na ten dzień urlop i zgrać nasze spotkanie z przymiarką sukni albo próbnym makijażem.

Zanim zarezerwujesz usługę zapoznaj się z ofertą wybranej stylistki – kliknij jej zdjęcie poniżej i poznaj szczegóły oferty!

2
Kasia
6
Marta
Liza
Liza
valentyna
Valentyna

Pakiety fryzur

Pakiet ślubny to usługa, obejmująca stylizację włosów dla Ciebie i określonej liczby gości (bez względu na długość włosów). Spędźcie dzień przygotowań w bez zbędnej bieganiny 🖤 Tego dnia jesteśmy dla Ciebie i Twoich bliskich na wyłączność – nie mamy wpisanych innych klientek. Możesz też zarezerwować usługi u naszej wizażystki (zobacz ofertę Delfiny) lub wynająć na ten dzień dodatkowe stanowisko dla swojej makeup artist w naszej pracowni.

Usługi wyjazdowe wiążą się dla stylistki z utrudnieniami, jakich nie ma w przypadku pracy w pracowni. Przygotowanie sprzętu, pakowanie, noszenie ciężkich toreb, planowanie dojazdu by nie utknąć w korkach, brak odpowiedniego krzesła, lustra i stołu, praca przy złym oświetleniu, powrót w korkach… To powody, przez które cena usług na wyjeździe jest wyższa niż suma pojedynczych usług w pracowni. 

Zanim zarezerwujesz usługę zapoznaj się z ofertą wybranej stylistki – kliknij jej zdjęcie poniżej i poznaj szczegóły oferty!

2
Kasia
6
Marta
Liza
Liza
fot. Bajkowe Śluby
bajkowe śluby upinanka ceglarnia 4
fot. Bajkowe Śluby

Pakiety łączone: fryzury + makijaże

Jeśli połączysz pakiet ślubny u dowolnej stylistki fryzur z pracowni naBóstwo z pakietem współpracującej z nami makijażystki Delfiny, zyskasz:

  • pierwszeństwo rezerwacji terminu (o ile nie jest wykluczony z powodu innych naszych zobowiązań)
  • próbną fryzurę i makijaż w 1 dniu
  • 100 zł zniżki od ostatecznej kwoty pakietu.

Pamiętaj poinformować nas o tym w formularzu rezerwacyjnym!

Zanim zarezerwujesz pakiet łączony, zapoznaj się z ofertami Delfiny i wybranej stylistki – kliknij ich zdjęcia poniżej i poznaj szczegóły oferty!

Dodatkowe informacje

  1. Cena pakietu nie zmienia się, gdy zmniejszy się liczba czesanych osób.
  2. Do wybranych pakietów można dopisać dodatkowe osoby. Szczegóły znajdują się w tabeli cennikiem usług danej stylistki. 
  3. Pakiety nie zawierają próbnej fryzury ślubnej, ale jej wykonanie jest obowiązkowe przy rezerwacji pakietu.
  4. Rezerwacja usługi oznacza zapoznanie sie z regulaminem usług ślubnych.

Wybierz swoją stylistkę fryzur i poznaj jej ofertę

Zarezerwuj termin

Przygotowałyśmy dla Ciebie prosty formularz, który bez problemu wypełnisz na swoim telefonie lub komputerze i wyślesz rezerwacje fryzury ślubnej lub pakietu grupowego. Aby otrzymać link do formularza zgłoszeniowego, napisz do nas na Instagramie, Facebooku lub mailowo.

Maksymalnie po 10 dniach od wysłania formularza dostaniesz od nas e-mail z wyceną i wstępną rezerwacją terminu. Prosimy o wpłatę zadatku i przesłanie w odpowiedzi potwierdzenia przelewu w ciągu 48h od otrzymania wiadomości (dane będą w mailu). Po tym czasie termin zostanie zaproponowany kolejnej osobie. Regulamin dotyczący zadatków znajdziesz tutaj.

[fot. Bajkowe Śluby]