Usługę strzyżenia i koloryzacji wykonują Kasia i Valentina.

W swoich cięciach i koloryzacjach staramy się stopniowo przestawić Cię na nowy wizerunek, tak byś nauczyła się odpowiednio pielęgnować włosy po zmianie fryzury. Małe kroki pozwolą nam się „cofnąć” przy kolejne wizycie, ale totalna zmiana koloru też jest możliwa 🙂

Nawet najlepsze cięcie czy kolor nie zdziałają cudów, jeśli o nie zadbasz o swoje włosy na codzień. Przeczytaj krótki poradnik o tym, jak prawidłowo myć głowę i suszyć włosy.

Jak zarezerwować wizytę?

Wejdź na fanpage Zaczarowane Warkocze – pracownia fryzjerska i otwórz okienko czatu. Opisz dokładnie czego oczekujesz, jaki jest stan aktualny Twoich włosów i z czym masz największy problem. Najlepiej posłuż się zdjęciami własnych włosów i inspiracji – screeny są dużo lepsze niż linki, bo na szybko mogę podejrzeć o co chodzi.

Daj znać, jakie godziny/dni Ci pasują i pamiętaj, że na okienko „po 16” możesz czekać nawet dwa miesiące, bo naprawdę nie ma ich w tygodniu za wiele 😉

Postaramy się przeanalizować sytuację i damy znać, czy możemy się podjąć tego wyzwania 🙂

Aktualny cennik usług znajdziesz TUTAJ.

Przykładowe prace

Klikając w zdjęcia przeniesiesz się do mojego profilu na INSTAGRAMIE. Jeśli koloryzacja była wymagająca, staram się w opisie zdjęcia umieszczać informacje o czasie jaki potrzebowałyśmy do stworzenia danego efektu.

Ten komunikat o błędzie jest widoczny tylko dla administratorów WordPressa

Błąd: nie znaleziono kanału.

Przejdź na stronę ustawień kanału Instagramu, aby utworzyć kanał.