Oferta ślubna

Pomożemy Ci dobrać odpowiedni makijaż, fryzurę i dodatki pasujące do sukni i stylu wesela. W dniu ślubu możemy do Ciebie dojechać i przygotować także Twoich gości. Sprawdź naszą pełną ofertę.

fot. Eelfiki Photography

Fryzjerstwo

Strzyżenia, koloryzacje i pielęgnacja, których potrzebują Twoje włosy. Wiemy ile to 1 cm, że nie każdy siwy włosy wymaga nałożenia tony farby i że nie każda z nas ma czas by codziennie modelować włosy.

Koloryzacja i strzyżenie – Valentyna

Makijaże

Makijaże dzienne, wieczorowe i sesyjne wykona dla Ciebie Delfina Kardaś – Kotlickiej. Prowadzi też lekcje makijażu dla osób, które chciałyby nauczyć się malować same, nawet jeśli teraz wydaje się im to totalną abstrakcją 😉

Szkolenia z upięć

Poznaj różne tekstury i kształty. Naucz się tworzyć stabilne bazy i efektowne wykończenia. Spraw, by klientki wyglądały pięknie w Twoich fryzurach, zamiast szokować innych wizją fryzjera.

fot. Little Stories // Anna Jankowska

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny wyglądający naturalnie to taki, który jest dopasowany do Ciebie! 😊 PMU, który wykonuje u każdej z Was będzie wyglądał inaczej – kolor, kształt, intensywność i ułożenie włosków… Zapraszam na konsultację!

Opinie klientek

“Kasia jest czarodziejką i umie zaczarować nie tylko warkocze, ale absolutnie KAŻDE włosy!!! 😍 Słucha, ale przede wszystkim sama znakomicie WIDZI, co komu najlepiej pasuje, doradza niezdecydowanym (można jej zaufać w 200%!!!), robi z włosami po prostu CUDA”

Alicja B.

„Polecam szkolenia z upięć z Kasią! Jeżeli czeszecie i tak jak ja, wzdychacie do prac Kasi, a co druga klientka pokazuje Wam jej fryzury jako inspiracje, to naprawdę warto się od niej uczyć. Wiedza podana bardzo szczegółowo i przystępnie, przyjemna atmosfera. Kasia ma piękny salon 😉, w którym są dobre warunki szkoleniowe. Całość bardzo pro!”

Marta G.

„Najlepsze miejsce, do którego mogłam trafić. Moja przygoda rozpoczęła się od fryzury ślubnej u Kasi oraz podcinania włosów u Walentyny. Usługi każdej z dziewczyn sa na najwyzszym poziomie, najwyzszy profesjonalizm, dokladnosc, spelnienie oczekiwań klienta w 100%. Kasia ma absolutny talent i czaruje nie tylko warkocze! Zaproponowala mi oraz moim najblizszym gosciom weselnym zgodnie z pakietem niesamowite fryzury i dla kazdej z nas byl to najlepszy look w zyciu. Walentyna dba o moje wlosy regularnie, wyjasnia wszystkie szczegoly, dobiera kosmetyki, podcina – do sprawy podchodzi kompleksowo i fachowo. Wlosy sa zadbane, zdrowe, miekkie, lsniace jak nigdy dotąd. Każda z dziewczyn w Pracowni jest fantastyczna, życzliwa, miła i profesjonalna. Zdecydowanie najlepszy salon w Poznaniu.”

Paula O.

Zarezerwuj wizytę

Wybierz usługę i kliknij odpowiedni przycisk a przeniesiemy Cię do strony odpowiedniej stylistki – tam znajdziesz informację o jej zapisach, cenach oraz jak najlepiej się skontaktować